Bettors can now gain access to futures, rare props, winning odds and several other special features to assure about easy winning via entertainment. europa casino provide the highest quality, most exciting and most rewarding online gambling experience. Get secured payment options by login with www.paradoxohumano.com/online-slots and playing your favorite blackjack variant.
czwartek, 19 kwiecień 2012 07:13

HAIR FASHION Wirtualne Targi Fryzjerskie w 3 D

logointernetowetargi
Pierwsze internetowe targi  dla branży fryzjerskiej  w Polsce, odbyły się w dniach 12-18 marca 2012 r. 


Celem internetowych targów było połączenie ludzi z branży fryzjerskiej z użytkownikami Internetu, którzy nie zawsze mieli  możliwość uczestniczenia w targach tradycyjnych.
Do współpracy zaproszeni zostali znani fryzjerzy, styliści, fotografowie a także  przedstawiciele producentów i dystrybutorów produktów fryzjerskich oraz elementów wyposażenia salonów.

Osoby odwiedzające targi mogły uczestniczyć  w  konkursach, zamówić produkty online, porozmawiać ze stylistą, zasięgnąć porady ekspertów.  Styliści fryzjerstwa prezentowali najnowsze trendy we fryzjerstwie na wiosnę i lato 2012

int1204171 int1204172 int1204173

Na wirtualnej hali znalazło się 20 wystawców. W ciągu tygodnia trwania imprezy targi odwiedziło ponad 70 .000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali około 250.000 odsłon. Największym powodzeniem cieszyły się stoiska salonów fryzjerskich, które proponowały rabaty i specjalne oferty na swoje usługi.
Targi pokazały, że internet jest stosunkowo nowym i nieznanym jeszcze medium dla branży fryzjerskiej które daje jednak wiele możliwości prezentacji  produktów i usług a także pozyskiwania klientów.  Uczestnicy Wirtualnych Targów Fryzjerskich Hair Fashion uważają, że będą one alternatywą dla coraz słabszych imprez wystawienniczych w Polsce.  Można dzięki nim dotrzeć do osób z całego kraju, przy stosunkowo niskich kosztach uczestnictwa. Firma postrzegana jest jako nowoczesna, inwestująca w nowe technologie i rozwiązania.  Jest to także niestandardowy sposób na reklamę i promocję firmy w internecie.

Dodatkową atrakcją targów były  liczne konkursy przygotowane zarówno dla Wystawców jak i osób odwiedzających targi.
Spotkanie jurorów  konkursu Hair Designer 2012 w składzie: Beata Berendowicz Akademia Berendowicz & Kublin, Julita Famulska menadżer Michała Wróblewskiego Salon You and You, Tatiana Sosna-Sarno aktorka odbyło się 16 marca w kameralnym wnętrzu zabytkowej kamienicy.  Jury oceniało 10 prac w trzech kategoriach: strzyżenie damskie, strzyżenie męskie i fryzura ślubna/ wizytowa. Najwięcej prac nadesłanych zostało w kategorii fryzura ślubna/ wizytowa. Przesłane prace miały rózny poziom przygotowania technicznego materiałów ale zdecydowanie prezentowały wysoki poziom fryzjerstwa.
Beata Berendowicz żałowała, że do konkursu zgłosiło się niewielu uczniów szkół uczących zawodu, ponieważ udział w konkursach to duża szansa na wybicie się, pokazanie swoich umiejętności a także lepsza szansa na start w zawodzie.

Laureatami konkursu Hair Designer  2012 zostali:

int1204175 int1204176

Zofia Łyszcz – kategoria strzyżenie damskie
I miejsce i Nagroda główna kosmetyki ufundowane przez firmę Catzy, wyróżnienie, nagroda specjalna ufundowana przez Akademię Berendowicz & Kublin – 1 dniowa sesja zdjęciowa w serwisie fryzjerskim Step4Hair

int1204174 int120417a

Paweł Trzaska Salon Fryzjerski Kurnik 5 Warszawa  kategoria fryzura ślubna/ wizytowa
I miejsce i Nagroda główna kosmetyki ufundowane przez firmę Catzy, oraz zamieszczenie zdjęć w magazynie Młoda Para

int120417b

Monika Paradowska Studio Piękności Warszawa kategoria strzyżenie męskie
I miejsce Nagroda główna kosmetyki ufundowane przez firmę Catzy


1. Bogusława Chmiest – kategoria fryzura ślubna/ wizytowa
Nagroda Akademii Berendowicz & Kublin kurs koków, Nagroda Publiczności

2. Anna Jaszczułt Studio Urody LOOK Pułtusk – kategoria fryzura ślubna/ wizytowa
Wyróżnienie biżuteria artystyczna  Filoarte
3. Justyna Firlej uczennica ZSZ „Hubal” w Radomiu, przygotowanie merytoryczne nauczycielka zawodu Justyna Śiwek – kategoria fryzura ślubna/ wizytowa
Wyróżnienie biżuteria artystyczna Filoarte

int1204178
1.
int1204177
2.
int1204179
3.

 

Konkurs Odkryj Siebie i pełną metamorfozę przygotowana przez Wiola Grat – makijaż i fryzury,  Piotr Sałata – stylizacja, Karol Rzeczycki – zdjęcia,  wygrali: Jagoda Bąk i Krzysztof Cieślak.

Przed metamorfozą Po metamorfozie
int120417c
Jagoda Bąk
int120417d

int120417e
int120417f
Krzysztof Cieślak
int120417g


int120417h


Fryzury: Wiola Grat
Stylizacje: Piotr Sałata
Zdjęcia: Karol Rzeczycki
Przygotowanie sesji: Agnieszka Grzelak

Nagrody specjalne – zestawy kosmetyków - ufundowała firma Orijana Trading Polska sp. z o.o. dystrybutor ekskluzywnych kosmetyków.

Dziękujemy Patronom Medialnym, Wystawcom i Fundatorom Nagród za okazane zaufanie i pomoc w przygotowaniu Targów.  Zapraszamy do odwiedzenia strony  www.fryzjerskie.wirtualne-targi.pl, gdzie znajdziecie wersje archiwalna targów i cały czas aktualne promocje na usługi fryzjersko-kosmetyczne.

Zaloguj się, aby dodać komentarz.