Sidebar

OSTRE CIĘCIE W TTV

ostrececie
Dlaczego do niektórych salonów fryzjerskich trzeba się umawiać z bardzo dużym wyprzedzeniem, a inne omijane są szerokim łukiem? Zła reklama, mało profesjonalni fryzjerzy, a może tylko nieciekawy wystrój wnętrza? Co odstrasza klientów?Odpowiedzi na te i inne będzie można poznać w programie „Ostre cięcie”, który zagości na antenie TTV już w marcu.

 

ostre1303281

Do walki zostają wysłani dwaj bezkompromisowi fryzjerzy. Dla Andrzeja Wierzbickiego – mistrza nożyczek – włosy to prawdziwa pasja, a wręcz obsesja. Jest wybuchowy i perfekcyjny. Reaguje alergicznie na brak profesjonalizmu u innych. To członek prestiżowej akademii Vidal Sassoon w Londynie.

Tomasz Schmidt jest mistrzem koloryzacji. Namiętnie szuka koloru absolutnego. Idealnego połączenia odcienia skóry z tonacją włosów. To opanowany, niekonfliktowy, ale też nieustępliwy wirtuoz barw. 

Oprócz wyjątkowych prowadzących, widzów czeka wielka niespodzianka! W każdym odcinku „Ostrego cięcia” pojawi się gwiazda, która na własnej skórze, a właściwie… włosach, oceni, czy może z czystym sumieniem polecać innym odwiedzany salon. Zanim jednak uda się dotrzeć do wielkiego finału, będzie wiele emocji! Kłótnie, awantury, urażona ambicja, łzy, ale też zapał, chęć do wprowadzenia zmian i radość z sukcesu. Czy szystkie zakłady fryzjerskie uda się zamienić w eleganckie i nowoczesne salony?

ostre1303282

Odpowiedź już w sobotę, 30 marca, w TTV! Kolejne odcinki w każdy piątek o 20:05.

Metamorfozy salonów wspierać będą produkty marek: Artego, Kemon i Montibello, dostarczone przez sieć sklepów fryzjerskich Fale Loki Koki.

Nadszedł czas na… Ostre cięcie!

​ 

Najnowsze posty na forum