Sidebar

Aranżacja wnętrz - stanowiska fryzjerskie

  Dbając o komfort pracy naszych fryzjerów, pamiętajmy, aby odległość między stanowiskami wynosiła co najmniej 0, 75 m. Poszczególne stanowiska mogą być ulokowane przy jednym blacie, wtedy wieszamy nad nim lustra- kilka pojedynczych bądź jedno duże, na całą powierzchnię ściany.

  W przypadku wnętrza z pojedynczymi stanowiskami, warto zadbać, aby również były ustawione w odpowiedniej odległości od siebie. Dobrze prezentują się konsole z  lustrem od dołu do góry, jak przykładowy model Genova (kolory szary oraz srebrno- szary).

  {smoothgallery folder=images/stories/news/kosmetix/100801A/100801b/}
  fot. Kosmetix

  Fotel, na którym posadzimy klienta, powinien mieć możliwość regulacji wysokości. Kształtem i kolorem może nawiązywać do wystroju całego wnętrza, lecz najważniejsze, aby był po prostu wygodny. Bardziej awangardowe modele kolorem i kształtem mogą nawiązywać do mebli znajdujących się w strefie poczekalni, jak np. czerwony fotel Las Vegas czy czarny Kamel.

  Bardziej klasyczne modele, jak Modena, zawierają wbudowany podnóżek, a jeśli- tak jak w przypadku Monako- nie ma owego elementu, możemy go bez problemu dokupić i umożliwić naszym klientom komfortowy odpoczynek dla stóp.

  {smoothgallery folder=images/stories/news/kosmetix/100801A/100801c/}
  fot. Kosmetix


  Wykorzystane meble firmy DM- Deco dostępne na stronie www.kosmetix.com.pl również w innych wzorach i kolorach.

  Najnowsze posty na forum