Forum
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak farbowac wlosy blond

Jak farbowac wlosy blond 8 miesiąc 3 tygodni temu #15830

• Monia19Ck
  • Monia19Ck Avatar
  • Klient
  • Oklaski: 0
Czesc.Potrzebuje waszej pomocy w sprawie farbowania na majiblond 900s.
Zaczne od tego ze z pieknego blondu z odrostami trafilam do mojej fryzjerki ktora od xxx mi farbowala wlosy i byly zawsze super tym razem chcialam jasniejszy blond fryzjerka mi zdjela kolor i wyszly siwe z poswiada fioletowa nie chcialam takich wiec 2 razy mi czyms przefarbowala az doszlam do ciemnego blondu wpadajacego w fiolet(na tym etapie wyszlam od fryzjera i nigdy juz nie wroce). w domu po tyg przefarbowalam farba z wellaton na jasny blond wyszly ladne zolte (musialam przefarbowac bo bylam swiadkowa mimo ze wiedzialam ze dobijam wlosy ).W tym momencie mam 3 cm odrosty ciemny blond i chce przefarbowac farba majiblond (poniewaz wlosy sa strawione a ta farba podobno nie niszczy tak jak z drogeryjne)900s i moj pomysl jest taki;
na odrosty 3 cm farba majiblond z rozjasniaczem 9% potrzymac ok 45 min na reszte wlosow reszta farby z rozjasniaczem 6%( wlosy sa jasne wiec zalezy mi tylko zeby klor sie zrobil odpowiedni bez zanego rozjasniania) i potrzymac tylko 5 min.
Co o tym myslicie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Jak farbowac wlosy blond 8 miesiąc 3 tygodni temu #15846

• aganova
  • aganova Avatar
  • Moderator
  • KiteForum Member
  • Thank you received: 33
  • Oklaski: 12
:sick: Idż do dobrego fryzjera bo włosy stracisz od takich kombinacji proszę Cię farba 900s jaka by nie była fryzjerska czy sklepowa to farba rozjaśniająca i pod żadnym pozorem nie powinno się jej łączyć z rozjaśniaczem! :S
AgnesPerfectHair.pl - Serdecznie zapraszam ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Ania, fryzjer, byg, aganova
Time to create page: 0.790 seconds