Get secured payment options by login with http://www.paradoxohumano.com/online-slots and playing your favorite blackjack variant.
Forum

TEMAT: Dobry fryzjer ?

Dobry fryzjer ? 6 miesiąc 1 tydzień temu #16312

Byłam ostatnio w salonie BAGART, bardzo fajne miejsce, miła obsługa, bardzo dobra kawa i fotele z masażem :) Zostałam przyjęta z uśmiechem :) atmosfera bardzo przyjazna, fryzjerzy żartują, dbają o klienta, czułam się
jakbym była tam nie raz :) z salonu wyszłam bardzo zadowolona :) Gorąco polecam te miejsce :) salon znajduje się w Warszawie na ul Chłodnej 52 :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dobry fryzjer ? 5 miesiąc 2 dni temu #16493

• niagara
  • niagara Avatar
  • Klient
  • Oklaski: 0

Dobry fryzjer ? 4 miesiąc 1 tydzień temu #16622

• Oldzia
  • Oldzia Avatar
  • Klient
BARDZO POLECAM FRYZJERA ORAZ STYLISTĘ ŁUKASZA ORĘDOWICZA na ul. Jagielońskiej w Warszawie tel. 609-957-293
Bardzo miła atmosfera i profesjonalne strzyżenie w dobrej cenie. Posiada profesjonalne kosmetyki ;-)
Warto się wybrać !

Dobry fryzjer ? 4 miesiąc 1 tydzień temu #16635

• malwa123
  • malwa123 Avatar
  • Klient
A ja chciałabym się podzielić euforią na temat salonu La Femme w Krakowie przy ul. Legionów Józefa Piłsudzkiego 13, do którego trafiłam przypadkiem, przez koleżankę. Dawno nie byłam w tak pięknym miejscu! Naprawdę wystrój jest rewelacyjny do tego bardzo miła obsługa, która najpierw przedstawiła mi swoje pomysły na moje nieujarzmione loki a potem stworzyła fryzurę jakiej jeszcze nie miałam :) Wyszłam oczarowana i obdarowana dodatkowo próbką odżywki do włosów. Byłam zaskoczona. Salon jest w bardzo niepozornym miejscu, ale warto tam wejść. Regularnie odwiedzam tam moją ulubioną fryzjerkę.

Dobry fryzjer ? 3 miesiąc 2 tygodni temu #16712

• uRadka_pl
  • uRadka_pl Avatar
  • Klient
  • Oklaski: 1
Nie sądzicie,że lepiej byłoby wykonać taki spis wraz z opinią zgodnie z miastami z których jesteśmy? Wtedy byłoby zdecydowanie łatwiej i każda z nas wybrałaby dla siebie odpowiedni salon,to pomoże również w przyszłości.
...

Dobry fryzjer ? 3 miesiąc 1 tydzień temu #16728

• ewelina90
  • ewelina90 Avatar
  • Klient
A ja powiem tak. Dobry fryzjer to taki co wysłucha i doradzi jak najlepiej wyglądać ktoś będzie w nowej fryzurze. Jeśli obok ciebie w salonie nie ma nikogo takiego- warto wyjść i zamknąć drzwi z drugiej strony.
Moderatorzy: Ania, fryzjer, byg, aganova
Time to create page: 0.841 seconds