Sidebar

PROGRAM INTENSYWNEJ REKONSTRUKCJI WŁOSÓW - SUBTIL KERATIN

subtil
Odkryj nowe podejście w profesjonalnej pielęgnacji i osiągnij efekt liftingu włosów dzięki programowi pielęgnacyjnemu SUBTIL KERATIN.sub1301101
W oparciu o zaawansowane badania dotyczące regeneracji kosmetycznej marka SUBTIL stworzyła innowacyjny program pielęgnacyjny SUBTIL KERATIN przeznaczony dla włosów wymagających głębokiej odbudowy.
Jego sekretem jest niezwykła moc odmładzająca Kolagenu Roślinnego w połączeniu z Keratyną – składnikiem TOŻSAMYM z naturalnym SKŁADNIKIEM struktury włókna włosa. Głęboko odbudowane włosy odzyskują zdrowy i piękny wygląd.

Na czym polega sekret skuteczności programu SUBTIL KERATIN? To połączenie niezwykłych właściwości biomimetycznych Keratyny wykorzystywanej w pielęgnacji o wysokiej skuteczności z keratyną stanowiącą naturalny budulec włosa.

Dwa łatwo przyswajalne rodzaje cząsteczek keratyny o różnej wielkości naśladują działanie naturalnych budulców włosów i wyraźnie poprawiają ich wygląd: włosy są odbudowane i nawilżone, nabierają gładkości, są odżywione, błyszczące i jeszcze bardziej miękkie.

Ten kompleks naprawczy ma za zadanie działać jako cement komórkowy i odbudowywać uszkodzone fragmenty włosów, przywracając im piękno.

Pod wpływem czynników mechanicznych, chemicznych i środowiskowych spada poziom nawilżenia włókien włosa. Pojawiają się wtedy pierwsze oznaki utraty ich pierwotnych właściwości: spadek elastyczności, wytrzymałości oraz brak połysku...

Doskonale znany ze swych dobroczynnych właściwości w dziedzinie dermokosmetyki Kolagen Roślinny zapobiega odwodnieniu włosów. Włosy czerpią natychmiastowe korzyści z działania tej wysoce skutecznej substancji, która przywraca włóknom ich piękno.

PROFESSIONAL LINE
CZTEROETAPOWA GŁĘBOKA REGENERACJA W SALONIE FRYZJERSKIM
Teraz możesz podarować włosom twoich klientek drugą młodość.
Wysoka skuteczność działania programu SUBTIL KERATIN opiera się na czteroetapowej, intensywnej pielęgnacji profesjonalnej w salonie fryzjerskim.
Podczas programu pielęgnacyjnego trwającego zaledwie 35 minut gama produktów SUBTIL KERATIN umożliwia wprowadzenie substancji czynnych do wnętrza włosa i wygładzenie jego powierzchni, działając jak prawdziwy cement.

sub1301071

1 PURIFYING
Oczyszczający szampon chelatujący 500 ml

Program pielęgnacji SUBTIL KERATIN rozpoczyna się od zastosowania szamponu oczyszczającego bez siarczanów /chelatującego/. Skutecznie eliminuje on szkodliwe metale (proces chelatacji), zanieczyszczenia oraz pozostałości produktów i doskonale przygotowuje włosy do przyjęcia substancji odbudowujących i nawilżających.

[pH neutralne]
BEZ SIARCZANÓW
BEZ PARABENÓW
BEZ BARWNIKÓW

- CZYNNIK CHELATUJĄCY pochodzący z kukurydzy i ulegający biodegradacji
- DELIKATNA BAZA MYJĄCA
- KOLAGEN ROŚLINNY

SPOSÓB UŻYCIA
1. Umyć włosy (najlepiej dwukrotnie), masując je od połowy długości aż po końcówki w kierunku odwrotnym do ułożenia łusek.
2. Obficie spłukać.
3. Odcisnąć wodę z włosów.


sub1301072

2.1 RECONSTRUCTION
Odżywka głęboko odbudowująca 500 ml

Ten pierwszy z produktów pielęgnacyjnych wprowadza UWODNIONĄ CZĄSTECZKĘ Keratyny do najgłębszych warstw włókna włosa. Substancja ta uzupełnia ubytki naturalnej keratyny i odbudowuje wewnętrzną strukturę włosa. Kolagen Roślinny, Masło Shea i Białka Roślinne równocześnie działają na powierzchni jako prawdziwy cement międzykomórkowy.

[pH 4,5]
BEZ PARABENÓW
BEZ BARWNIKÓW

- KOMPLEKS KERATYNOWY
 - BIAŁKA ROŚLINNE
- KOLAGEN ROŚLINNY
- MASŁO SHEA

SPOSÓB UŻYCIA
1. Nałożyć za pomocą pędzelka na poszczególne kosmyki w trzech strefach:
I 2 cm od nasady,
II pośrodku pasma,
III bardziej obficie na końcówki.
2. Wmasować zgodnie z kierunkiem ułożenia łusek i wyczesać włosy. Nałożyć produkt w miejscach, po których grzebień PRZESUWAJĄĆ SIĘ NAPOTYKA OPÓR.
3. Owinąć włosy celofanem i w miarę możliwości umieścić pod źródłem ciepła.
Pozostawić na 5–15 minut w zależności od stopnia uszkodzenia.
4. Spłukać.


sub1301073

2.2 HYDRATION
Odżywka intensywnie nawilżająca 500 ml

Skuteczność drugiego z produktów pielęgnacyjnych wynika ze współdziałania Kolagenu Roślinnego i różnych Białek Roślinnych, które zapewniają optymalny poziom nawilżenia i zatrzymują wodę wewnątrz włókna włosa. Na tym etapie kompleks keratynowy nadal wykazuje swoje dobroczynne działanie. W warunkach kwaśnego odczynu pH łuski włosa uszczelniają się, a aktywne substancje nawilżające pozostają zamknięte w jego wnętrzu.

[pH 3,5]
BEZ PARABENÓW
BEZ BARWNIKÓW

- KOLAGEN ROŚLINNY
- BIAŁKA ROŚLINNE
- KOMPLEKS NAWILŻAJĄCY O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU
- KOMPLEKS KERATYNOWY
- PROWITAMINA B5

SPOSÓB UŻYCIA
1. Nałożyć za pomocą pędzelka na poszczególne kosmyki
w trzech strefach:
I 2 cm od nasady,
II pośrodku pasma,
III bardziej obficie na końcówki.
2. Rozprowadzić produkt za pomocą grzebienia.
3. Wyczesać włosy.
Pozostawić na 6–8 minut w zależności od stopnia uszkodzenia.
4. Spłukać.


sub1301074

3 THERMO-ACTION
Nadające połysk mleczko termoaktywne 200 ml

Przygotuj się na „efekt WOW”! Końcowa pielęgnacja bez spłukiwania stanowi ostatni i wieńczący etap programu. Umożliwia ona wykorzystanie ciepła suszarki lub prostownicy do utworzenia warstwy ochronnej, która nadaje włosom jeszcze więcej blasku.

[pH 3,5]
BEZ PARABENÓW
BEZ BARWNIKÓW

-SKŁADNIKI TERMOAKTYWNE I OCHRONNE
- KOMPLEKS KERATYNOWY
- BIAŁKA ROŚLINNE
- ALGI BRUNATNE
- SKŁADNIKI NAWILŻAJĄCE

SPOSÓB UŻYCIA
1. Dla włosów o przeciętnej gęstości rozpylić 5–6 dawek dawek produktu w zagłębienie dłoni.
2. Nanieść cienką warstwę produktu na wilgotne włosy na całej długości.
3. Ułożyć włosy.
4. Wykończyć fryzurę, delikatnie przeciągając prostownicę przez wszystkie pasma włosów lub przez pasma zewnętrzne.


 

EFEKT? Nigdy wcześniej rezultaty regeneracji nie były tak kompletne i długotrwałe. Odbudowane od wewnątrz i uszlachetnione na zewnątrz włosy promienieją. Odczuwany komfort jest niezrównany. Lekkie, elastyczne, miękkie i lepiej nawilżone włosy już od pierwszej aplikacji na wiele tygodni odzyskują blask i piękno.

Centrala i dział handlowy: 32 2226057 w. 124; 667-945-358 Przedstawiciele Regionalni Subtil by Ducastel. www.ducastel.pl

Dołącz do nas na facebooku!


Materiały prasowe SUBTIL.

Najnowsze posty na forum