Sidebar

Nowości

Skomentuj jako pierwszy!

flk1508311

Zabiegi pielęgnacyjne, stylizacja –suszarka to niezbędne urządzenie w każdym salonie fryzjerskim. Jako, że używamy ją bardzo często warto zwrócić uwagę na jej kształt, poręczność, solidność wykonania a także na to, czy jest dopasowana do naszych potrzeb - przede wszystkim – potrzeb włosów klientek. Marka Fale Loki Koki w swojej ofercie posiada wiele sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń fryzjerskich, takich jak prostownice, maszynki, lokownica czy pielęgnica do włosów. Jako, że sprzętom marki Fale Loki Koki zaufało wielu fryzjerów naszej uwadze nie powinny umknąć także profesjonalne suszarki do włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

art1508111

DIAMENTOWA ODBUDOWA. Innowacyjne rozwiązanie, które wypełnia i wzmacnia włosy.

Skomentuj jako pierwszy!

iga1507271

Jesteś fryzjerem? Chciałbyś mieć wszystkie narzędzia przy sobie? Szukasz kabury, która spełni Twoje oczekiwania i pomieści wszystkie Twoje narzędzia? Mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1507138

Przepis na udaną stylizację? Zdrowe włosy, które zachwycają intensywnym kolorem! Uzyskanie odpowiedniego odcienia nie jest proste, ale możliwe. Tak samo jak zacho-wanie na dłużej jego intensywności. Wystarczy sięgnąć po produkty do pielęgnacji farbowanych włosów BC Color Freeze z innowacyjną Technologią pH 4.5, która zamy-ka pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosa, przedłużając rezultaty koloryzacji!

Skomentuj jako pierwszy!

sil1507131

Firma Silog, jako wyłączny dystrybutor marki Ermila w Polsce przedstawia  nowość: lokówkę stożkową Connissima + w kolorze czerwonym!

Skomentuj jako pierwszy!

HA SahiraA 01b
Portfolio produktów Wella Professionals to nie tylko najwyższej klasy kosmetyki do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Marka oferuje również profesjonalne produkty i akcesoria dla fryzjerów, ułatwiające codzienną pracę twórczą oraz jeszcze lepsze odpowiadanie na indywidualne potrzeby klientów.

Skomentuj jako pierwszy!

glynt1506291

Seria Revital przeznaczona jest dla włosów po koloryzacji.

Skomentuj jako pierwszy!

wel1506103a
System Professional Color Save to linia profesjonalnych produktów do włosów koloryzowanych, które przeciwdziałają wypłukiwaniu pigmentów i przedłużają żywotność koloru. Linia została wzbogacona o odżywkę chroniącą keratynę i nadającą długotrwały blask.

Skomentuj jako pierwszy!

duc1506091
Jeśli włosy Waszych klientek potrzebują głębokiego nawilżenia, wzmocnienia, ujarzmienia i przywrócenia zdrowej struktury to ten produkt spełni wszystkie te zadania. Multi Krem! Najnowsze osiągnięcia w kosmetyce przeniesione do preparatów do włosów dały początek serii Pro-F Premium.

Skomentuj jako pierwszy!

sil1506021

Firma Silog prezentuje nowość. Profesjonalna odżywka do włosów w spray’u Baruffaldi o rewolucyjnej formule 12 w 1.

Najnowsze posty na forum