Nowości

sch1503201Kosmetyki do pielęgnacji włosów, które w swoim składzie mają olejki zagościły w naszych kosmetyczkach na dobre. Teraz trzeba znaleźć tam dodatkowe miejsce, bo Schwarzkopf Professional wprowadza nowe mgiełki do włosów BC Oil Miracle Oil Mists.

poniedziałek, 23 marzec 2015 04:48

Olejek RECOFFEE

org1503053Kawa to nie tylko produkt spożywczy. Dziś dzięki właściwościom kawy możesz zadbać o urodę. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny oraz przyjemnemu zapachowi, kawa znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce - zawiera substancje, które relaksują i wprawiają w dobry nastrój. Wyciąg z kawy najczęściej stosowany jest w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Cała seria Recoffee powstała właśnie dzięki fusom kawowym opiera się na olejku kawowym.

sch1502191Jesteś ciekawa jak będziesz wyglądać w innym odcieniu włosów albo myślisz o odświeżeniu tego, który masz? A może chcesz ukryć pierwsze białe kosmyki? To możliwe dzięki piance IGORA Expert Mousse, która rozszerzyła swoje portfolio o 3 nowe odcienie.

poniedziałek, 23 luty 2015 04:30

RECOFFEE. Koncepcja oraz rodzina produktów

org1502194Wielokrotnie już nagradzana w swej branży firma O’right, po raz kolejny skupia ostatnio wiele uwagi z racji pojawienia się nowej linii eko kosmetyków "RECOFFEE" opracowanej na bazie cennego olejku kawowego, pozyskanego z przetworzonych ziaren kawy.  Szampon z 16 filiżanek zmielonej kawy? Niewiarygodne, a jednak możliwe. Działając na zasadzie koncepcji „cradle to cradle” („od kołyski do kołyski”) O'right produkuje szampony, odżywki oraz inne produkty do pielęgnacji włosów oraz ciała, poprzez ekstrakcję złotego olejku z przetworzonych fusów kawowych, wcześniej zebranych od współpracujących z marką kawiarni, w tym Starbucksa.

poniedziałek, 02 luty 2015 04:37

Odkryj nową linię produktów LOOKSMOOTH

lech1501292LOOKSMOOTH to specjalistyczna linia, dedykowana dla włosów wymagających natychmiastowego wygładzenia. Zastosowana w niej formuła chroni przed wysuszeniem, a także odmładza włosy oraz skórę głowy. Formuła opiera się na składnikach, takich jak: Masło SHEA, olej makadamia, witamina E i polimery wygładzające.

sil1501271Prezentujemy nowy trymer fryzjerski J-Cut Pico Jaguar.

sub1501141Rewolucja w koloryzacji Ton w Ton. Farba trwale koloryzująca Subtil HD -
ultra golssy!

sil1412191Firma Silog prezentuje nowość na rynku, suszarkę do włosów HD AERO Jaguar!

piątek, 19 grudzień 2014 04:39

Nowość Falownica Waver Jaguar!

sil1412151Firma Silog, jako wyłączny dystrybutor marki Jaguar w Polsce  prezentuje  nowość! Falownica Waver Jaguar!

wtorek, 16 grudzień 2014 04:05

TRICO|LOGICA WŁOSKA REWOLUCJA JUŻ W POLSCE

KAZARO TRICO LOGICA05Wciąż poszukujesz nowych możliwości wzbogacenia swojej oferty, podniesienia jakości oraz prestiżu Twojego salonu.  Czujesz się ograniczony mając do dyspozycji nożyczki, suszarkę i tylko parę innych dodatków. Nie masz poczucia, że Twój salon wyróżnia się spośród setek innych w Twoim mieście, a jeśli w trakcie ciężkiej pracy stylisty znajdziesz czas na poszukiwanie czegoś innowacyjnego, okazuje się, że proponowane rozwiązanie  nie spełnia Twoich oczekiwań. Stagnacja w dziedzinie nowych rozwiązań w branży fryzjerskiej zainspirowała grupę włoskich fryzjerów, lekarzy, stylistów i trychologów do stworzenia czegoś wyjątkowego, czegoś, co narodzi nowe perspektywy i odda w ręce fryzjera narzędzie, którego możliwości wychodzą daleko poza aktualne standardy spotykane w salonach.

Strona 1 z 43

Dodatkowe informacje