Sidebar

Nowości

Skomentuj jako pierwszy!

flk1511251
Dla wszystkich fanów profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego  Fale Loki Koki mamy dobrą wiadomość: na sklepowych półkach oraz u przedstawicieli handlowych pojawiły się nowości! Z myślą o salonach fryzjerskich, które uznały wysoką jakość oraz nowoczesny charakter sprzętu fryzjerskiego Fale Loki Koki, powstały kolejne urządzenia. Tym razem są to: profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją N°003 premium, profesjonalna prostownica do włosów INFRARED N°103 premium, profesjonalna prostownica do modelowania włosów 2w1 N°302 premium.

Skomentuj jako pierwszy!

balmain1510291

Co może zrobić kobieta gdy chce zwiększyć objętość lub uzyskać wymarzoną długość włosów? Jest wiele metod na rynku polskim. Możemy zagęścić włosy z pomocą taśm, ringów, klipsów i zgrzewów keratynowych.  

Skomentuj jako pierwszy!

flk1510211

Colorlink marki Fale Loki Koki to samoprzylepna folia do koloryzacji. Ten innowacyjny produkt to odpowiedź na najnowsze trendy we fryzjerstwie. Daje szerokie możliwości kreatywnej koloryzacji, dlatego doskonale sprawdza się w rękach tych fryzjerów, którzy mają duże wymagania, cenią sobie nowoczesne rozwiązania lubią eksperymentować i łamać granice. Folia Colorlink od Fale Loki Koki daje salonom fryzjerskim nowe możliwości, oferując Klientom nieznane dotychczas usługi.

Skomentuj jako pierwszy!

flk1508311

Zabiegi pielęgnacyjne, stylizacja –suszarka to niezbędne urządzenie w każdym salonie fryzjerskim. Jako, że używamy ją bardzo często warto zwrócić uwagę na jej kształt, poręczność, solidność wykonania a także na to, czy jest dopasowana do naszych potrzeb - przede wszystkim – potrzeb włosów klientek. Marka Fale Loki Koki w swojej ofercie posiada wiele sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń fryzjerskich, takich jak prostownice, maszynki, lokownica czy pielęgnica do włosów. Jako, że sprzętom marki Fale Loki Koki zaufało wielu fryzjerów naszej uwadze nie powinny umknąć także profesjonalne suszarki do włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

art1508111

DIAMENTOWA ODBUDOWA. Innowacyjne rozwiązanie, które wypełnia i wzmacnia włosy.

Skomentuj jako pierwszy!

iga1507271

Jesteś fryzjerem? Chciałbyś mieć wszystkie narzędzia przy sobie? Szukasz kabury, która spełni Twoje oczekiwania i pomieści wszystkie Twoje narzędzia? Mamy coś specjalnie dla Ciebie.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1507138

Przepis na udaną stylizację? Zdrowe włosy, które zachwycają intensywnym kolorem! Uzyskanie odpowiedniego odcienia nie jest proste, ale możliwe. Tak samo jak zacho-wanie na dłużej jego intensywności. Wystarczy sięgnąć po produkty do pielęgnacji farbowanych włosów BC Color Freeze z innowacyjną Technologią pH 4.5, która zamy-ka pigmenty koloru głęboko we wnętrzu włosa, przedłużając rezultaty koloryzacji!

Skomentuj jako pierwszy!

sil1507131

Firma Silog, jako wyłączny dystrybutor marki Ermila w Polsce przedstawia  nowość: lokówkę stożkową Connissima + w kolorze czerwonym!

Skomentuj jako pierwszy!

HA SahiraA 01b
Portfolio produktów Wella Professionals to nie tylko najwyższej klasy kosmetyki do stylizacji, pielęgnacji i koloryzacji włosów. Marka oferuje również profesjonalne produkty i akcesoria dla fryzjerów, ułatwiające codzienną pracę twórczą oraz jeszcze lepsze odpowiadanie na indywidualne potrzeby klientów.

Skomentuj jako pierwszy!

glynt1506291

Seria Revital przeznaczona jest dla włosów po koloryzacji.

Najnowsze posty na forum