Sidebar

Nowości

Skomentuj jako pierwszy!

sel1505191

Nowość od Selective Professional ALL IN ONE – BEARD, 2 PRODUKTY X 15 FUNKCJI.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1505145

Kultowe, pastelowo-perłowe odcienie zagościły na dobre w modzie i makijażu. Można je również znaleźć w świecie profesjonalnego fryzjerstwa za sprawą nowej linii IGORA Royal Pearlescence od Schwarzkopf Professional.

Skomentuj jako pierwszy!

mor1505071

Nowość od MOROCCANOIL - linia Smooth (Wygładzenie). To idealne rozwiązanie dla niesfornych i puszących się włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

wella1505081

Linia BRILLIANCE marki Wella to seria profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych, która utrzymuje efekt koloryzacji i zapewnia długotrwałą ochronę włosów farbowanych.

Skomentuj jako pierwszy!

sil1504221

Silog, jako wyłączny dystrybutor firmy Jaguar w Polsce prezentuje nowość! Zestawy grzebieni fryzjerskich A-Line Jaguar w nowych kolorach: niebieskim i zielonym.

Skomentuj jako pierwszy!

art1503316

Sekret pięknych, mocnych i zdrowo wyglądających włosów to ich prawidłowe, głębokie nawilżenie. Marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów artègo, przygotowała wyjątkową nowość - linię RAIN DANCE o skoncentrowanym działaniu nawilżającym. W linii znajdują się intensywnie nawilżające produkty: szampon, maska, spray i serum.

Skomentuj jako pierwszy!

sil1503271

Firma Silog prezentuje nowość: profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów BOCARÉ.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1503201

Kosmetyki do pielęgnacji włosów, które w swoim składzie mają olejki zagościły w naszych kosmetyczkach na dobre. Teraz trzeba znaleźć tam dodatkowe miejsce, bo Schwarzkopf Professional wprowadza nowe mgiełki do włosów BC Oil Miracle Oil Mists.

Skomentuj jako pierwszy!

org1503053Kawa to nie tylko produkt spożywczy. Dziś dzięki właściwościom kawy możesz zadbać o urodę. Dzięki wysokiej zawartości kofeiny oraz przyjemnemu zapachowi, kawa znalazła szerokie zastosowanie w kosmetyce - zawiera substancje, które relaksują i wprawiają w dobry nastrój. Wyciąg z kawy najczęściej stosowany jest w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Cała seria Recoffee powstała właśnie dzięki fusom kawowym opiera się na olejku kawowym.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1502191Jesteś ciekawa jak będziesz wyglądać w innym odcieniu włosów albo myślisz o odświeżeniu tego, który masz? A może chcesz ukryć pierwsze białe kosmyki? To możliwe dzięki piance IGORA Expert Mousse, która rozszerzyła swoje portfolio o 3 nowe odcienie.

Najnowsze posty na forum