Nowości

sub1501141Rewolucja w koloryzacji Ton w Ton. Farba trwale koloryzująca Subtil HD -
ultra golssy!

sil1412191Firma Silog prezentuje nowość na rynku, suszarkę do włosów HD AERO Jaguar!

piątek, 19 grudzień 2014 04:39

Nowość Falownica Waver Jaguar!

sil1412151Firma Silog, jako wyłączny dystrybutor marki Jaguar w Polsce  prezentuje  nowość! Falownica Waver Jaguar!

wtorek, 16 grudzień 2014 04:05

TRICO|LOGICA WŁOSKA REWOLUCJA JUŻ W POLSCE

KAZARO TRICO LOGICA05Wciąż poszukujesz nowych możliwości wzbogacenia swojej oferty, podniesienia jakości oraz prestiżu Twojego salonu.  Czujesz się ograniczony mając do dyspozycji nożyczki, suszarkę i tylko parę innych dodatków. Nie masz poczucia, że Twój salon wyróżnia się spośród setek innych w Twoim mieście, a jeśli w trakcie ciężkiej pracy stylisty znajdziesz czas na poszukiwanie czegoś innowacyjnego, okazuje się, że proponowane rozwiązanie  nie spełnia Twoich oczekiwań. Stagnacja w dziedzinie nowych rozwiązań w branży fryzjerskiej zainspirowała grupę włoskich fryzjerów, lekarzy, stylistów i trychologów do stworzenia czegoś wyjątkowego, czegoś, co narodzi nowe perspektywy i odda w ręce fryzjera narzędzie, którego możliwości wychodzą daleko poza aktualne standardy spotykane w salonach.

poniedziałek, 15 grudzień 2014 04:56

OLEJKOWA MOC PRODUKTÓW

140616 OLIVIA BC OILMIRACLE 01 194 glitzPragnąc nadać włosom wyjątkowy połysk i sprawić, aby doskonale się układały, poszukiwaliśmy receptury, która odżywiałaby włosy i nadawała im luksusową miękkość bez obciążania. Dlatego też zwróciliśmy uwagę na cenne mieszanki olejków. Dzięki NOWEMU BC OIL MIRACLE wytyczamy trendy w segmencie produktów na bazie olejków!

środa, 10 grudzień 2014 04:44

Wielozadaniowa pielęgnacja od INDOLI

Indola-Innova-Wonder-Wash zestawWielozadaniowość to nie mit, a faktyczna umiejętność, o istnieniu której przekonujemy się każdego dnia. Ale wielozadaniowi nie jesteśmy tylko my – także kosmetyki, po które sięgamy, jak najnowszy szampon INDOLA Innova Wonder Wash!

GOLDWELL DSN MEN cala-seriaGOLDWELL Dualsenses Men to seria produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów zaprojektowana w 100% z myślą o mężczyznach.
Celem było zapewnienie im zadbanego wyglądu każdego dnia ‒ prosto, szybko i skutecznie.

Schwarzkopf-Professional OSIS Glamination produkty 3Kontrola włosów nie jest już tak restrykcyjna! Powykręcane w różne strony pasma włosów, wystające z warkocza kosmyki, czy niedbały kucyk, teraz są dozwolone! A żeby móc zachować efekt niekontrolowanego ładu na dłużej wystarczy sięgnąć po nowe kosmetyki do stylizacji OSiS+ Glamination od Schwarzkopf Professional!

wtorek, 02 grudzień 2014 04:24

NATURAL FLOWERS od Selective Professional

sel1412011NATURAL FLOWERS- seria inspirowana naturą, stworzona dla fryzjerów, dedykowana klientom eco-wrażliwym.

mor1411281Wzmocnienie Nasady Włosów  zostało stworzone po to, by dostarczyć włosom maksymalnej objętości, dynamiki i unieść je u nasady. Jest to możliwe dzięki zbudowaniu tekstury włosów u nasady przed rozpoczęciem termostylizacji.

Strona 1 z 43

Dodatkowe informacje