Sidebar

Dermotrychologia Kapyderm

hairdermPiękne, zdrowe i zadbane włosy są ozdobą zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, co zrobić gdy zaczynają wypadać i stają się coraz słabsze. Dermotrychologia Kapyderm - Nowość w Polsce.

 

Producenci kosmetyków prześcigają się w coraz nowocześniejszych produktach do pielęgnacji włosów zapominając jednak o skórze głowy, to właśnie od kondycji skóry zależna jest jakość naszych włosów.

 Najczęstsze dolegliwości z jakimi spotykamy się w naszych gabinetach trychologicznych to wypadanie i ścieńczenie włosów, łupież, łojotok, swędzenie, podrażnienie oraz łojotokowe zapalenie skóry głowy. Włosy nazwać można papierkiem lakmusowym organizmu – bardzo często wskazują na jego dysfunkcje. Życie w ciągłym stresie, zanieczyszczone środowisko, zła dieta, problemy hormonalne – wszystkie te czynniki niekorzystnie wpływają na kondycję włosów i skóry głowy. Badanie oraz konsultacja trychologiczna służą zdiagnozowaniu problemu i dobraniu odpowiedniej kuracji. Samodzielny, często nieprawidłowy dobór szamponów, odżywek i innych preparatów może spotęgować problem. Gabinety Kapyderm mogą poszczycić się wieloma, udokumentowanymi sukcesami w walce z problemami skóry głowy i włosów.

Dermotrychologia
Dermotrychologia to nauka o naturalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Pomaga w leczeniu wszelkich anomalii występujących na skórze głowy. Trycholodzy w gabinetach Hair Derm po postawieniu odpowiedniej diagnozy oraz ustaleniu przyczyny wypadania włosów, dobierają odpowiednią kurację, indywidualnie dopasowaną do każdego schorzenia.

Odpowiednia kuracja
Dermotrychologia to skuteczna, innowacyjna metoda pielęgnacji skóry głowy i włosów, która polega przede wszystkim na profesjonalnej diagnozie. Badanie wykonywane jest przy użyciu mikrokamery powiększającej badany obszar 200 razy - na monitorze widzimy z jakim problemem boryka się skóra głowy, jaki jest stan mieszków włosowych i z jakim schorzeniem mamy do czynienia. Po badaniu, Trycholog ustala indywidualną terapię zewnętrzną naturalnymi preparatami dermotrychologicznymi Kapyderm. Efekty kuracji widoczne są już po kilku zabiegach. W razie potrzeby nasi specjaliści kierują pacjentów na dodatkowe badania tj.: analiza pierwiastkowa włosów, badania hormonalne czy test na nietolerancję pokarmową.
Nasze doświadczenie pokazuje, że najważniejsze w trakcie stosowania kuracji są systematyczność i stosowanie się do zaleceń Specjalisty Trychologa, co w efekcie przynosi zdrową skórę głowy i mocniejsze włosy.

Niechirurgiczne metody zagęszczania włosów
W naszych gabinetach zajmujemy się również niechirurgicznym zagęszczaniem i przedłużaniem włosów. Nasze indywidualnie projektowane systemy, pomogły wielu osobom z problemami łysienia plackowatego, ścieńczenia włosów czy w trakcie chemioterapii. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, wiemy jak istotny jest komfort psychiczny naszych klientów. Kuracje dermotrychologiczne przynoszą zdecydowanie lepsze efekty, kiedy problem wyglądu rozwiązany jest dzięki uzupełnieniu włosów. Dzięki ekspresowemu nakładaniu i zdejmowaniu systemu, kuracje mogą być aplikowane w dowolnym momencie. Delikatna, cienka baza nie podrażnia skóry, umożliwiając swobodne oddychanie. System integracji włosów Hair Derm to metoda dodawania gęstości i objętości włosów w obszarach najbardziej tego wymagających, integruje się z naturalnymi włosami, dzięki indywidualnemu dobraniu tekstury, koloru i gęstości włosów systemu.

derm1307161

Małgorzata Golińska
Specjalista Trycholog
Właściciel Kiniki Włosów Hair Derm - pierwszego gabinetu trychologicznego w Warszawie

Materiały prasowe Hair Derm.

Najnowsze posty na forum