Sidebar

Porady stylistów

Skomentuj jako pierwszy!

dav1605231
Większość z nas uwielbia słońce. Opalanie się, spacery, kąpiele w morzu to czysta przyjemność. Mogą jednak na tym ucierpieć nasze włosy. Jak o nie skutecznie zadbać, aby po wakacjach też były w dobrym stanie? Radzi Karolina Chodzeńska – fryzjer, stylista, trener Davines. Specjalizuje się w koloryzacji oraz pielęgnacji włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

ver160518
Stylista oraz designer sztuki fryzjerskiej, biznesmen, szkoleniowiec i twórca Maniewski Academy. W wywiadzie dla Versum Maciek Maniewski opowiada o sukcesie, ciężkiej pracy oraz budowaniu silnej marki.

Skomentuj jako pierwszy!

man160331
Wiosenne przebudzenie jest już na wyciągnięcie ręki. To prawdziwa ulga dla wło-sów, które zimą narażone są na niskie temperatury i różne okrycia głowy, których celem jest zabezpieczenie przed mrozami. Skorzystaj z podpowiedzi specjalisty, który doradzi jak pielęgnować włosy po zimie, aby nabrały blasku i były doskonale odżywione.

Skomentuj jako pierwszy!

mar160304

Fryzjer gwiazd: Christian Wood dla Moroccanoil®
„Aby uzupełnić seksowną sukienkę Emily, stworzyłem swobodne fale, sprawiające wrażenie niewykończonych, z rockandrollowym zacięciem”.

Skomentuj jako pierwszy!

whi160301
Farbowanie włosów w domu cieszy się coraz większą popularnością wśród Polek. Nic w tym dziwnego - ogromny wybór kolorów farb w korzystnej cenie oraz łatwość ich aplikacji na włosy, sprawia, że chęć zmiany koloru nie wymaga już nawet wizyty u fryzjera. Większość pań przyznaje jednak, że najwięcej problemów sprawia im koloryzacja na jasny blond. Blond włosy, w wyniku niewłaściwie przeprowadzonego zabiegu farbowania, mogą bowiem przybrać żółty, pomarańczowy lub zielonkawy odcień i zepsuć cały efekt koloryzacji. Podpowiadamy zatem, jak zadbać o blond włosy w trakcie i po farbowaniu, by móc cieszyć się pięknym i naturalnym kolorem włosów!

Skomentuj jako pierwszy!

man160126
Zdejmujesz czapkę, patrzysz w lustro i masz ochotę na włożenie czapki niewidki? Niezależnie od tego, czym nakrywasz głowę zimą, cierpią na tym twoje włosy i fryzu-ra. Warto pomyśleć o uczesaniach, które nie ulegną deformacji oraz o odpowiedniej pielęgnacji włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

org1512311

W ostatnich latach pielęgnacja włosów i skóry głowy stała się tak samo ważna jak pielęgnacja skóry twarzy czy ciała. Wynika to z naturalnej potrzeby piękna, ale również z pojawiających się problemów skórno – włosowych. Stres, zanieczyszczanie powietrza, chemizacja produktów, pojawiające się choroby i problemy skórne stały się impulsem do poszukiwania zdrowych, bezpiecznych produktów.

Skomentuj jako pierwszy!

skp1511120
Bez względu na to, czy lubisz zimę, czy nie jedno jest pewno – jest to bardzo wymagający okres dla Twoich włosów. O tym jak o nie dbać, aby wiosną cieszyć się wypielęgnowanymi włosami radzi współwłaściciel salonów Milek Design – Dariusz Miłek.

Skomentuj jako pierwszy!

whi1511031
Zmiana naturalnego koloru włosów nie jest wymysłem współczesności. Prawdopodobnie już w starożytności wykorzystywano naturalne substancje do tego celu, zwykle po to, aby włosy przyciemnić. Dziś w drogeriach i sklepach internetowych istnieje duży wybór farb, szamponów, kremów koloryzujących i innych produktów do farbowania włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

whi150924
Łupież to choroba skóry głowy, która wielu z nas spędza sen z powiek. Polega na intensywnym złuszczaniu zrogowaciałej powłoki naskórka, czemu najczęściej towarzyszy łojotok. Chcemy pozbyć się niewygodnej dolegliwości, więc próbujemy różnych metod, jednocześnie popełniając mnóstwo błędów. Poznaj skuteczne sposoby na łupież i od dziś działaj bezbłędnie!

Najnowsze posty na forum