Sidebar

Porady stylistów

Skomentuj jako pierwszy!

whi150528
Regularna koloryzacja włosów u kobiety to rzecz niezmiernie ważna - odpowiednio dobrany kolor, pokrycie siwych włosów i naturalnie wykonane refleksy są w stanie nie tylko poprawić nasz wizerunek, ale też ogólne samopoczucie.

Skomentuj jako pierwszy!

lor150518
Podłoże siwych włosów - skąd się biorą na naszej głowie. Przyczyna pojawiania się siwych włosów jest znana każdej kobiecie, a mianowicie jest to wiek. Wraz z nim na skórze głowy wyłania się coraz więcej siwych kosmyków.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1504271

Jak przygotować włosy do lata? W jaki sposób je chronić i jakich kosmetyków używać? Katarzyna Poniatowska-Miłek z Milek Design, Ambasadorka Schwarzkopf Professional wyjaśnia jak prawidłowo dbać o włosy w czasie wakacji!

Skomentuj jako pierwszy!

bach1504142

Jak strzyc i pielęgnować włosy małych dziewczynek? Jaką fryzurę wybrać do szkoły a jaką na ważną uroczystość jak Pierwsza Komunia Święta? Ile prawdy jest w powszechnie krążących mitach o włosach dzieci?  -Dziewczynka powinna mieć naturalną, klasyczną fryzurę, która przede wszystkim będzie wygodna – mówi Oskar Bachoń, hair & make-up designer. I radzi, jak dbać o włosy młodej damy.

Skomentuj jako pierwszy!

bach1504141

Wiosna to czas na zmiany, również te na głowie. Nic tak nie poprawia samooceny jak nowa fryzura. Co powiecie na świeży kolor albo romantyczne fale? Oskar Bachoń, hair and make up designer, twierdzi, że metamorfoza nie wymaga dużych nakładów finansowych oraz podsuwa pomysły na to, jak wyglądać kobieco i modnie.

Skomentuj jako pierwszy!

sch1503231

Skorzystanie z oferty pielęgnacyjnych zabiegów dostępnych w salonach fryzjerskich to skuteczny sposób na regenerację, czy wzmocnienie włosów albo dodanie im blasku. Teraz dzięki rytuałom BC Oil Miracle od Schwarzkopf Professional takie zabiegi będą również ucztą dla zmysłów!

Skomentuj jako pierwszy!

kok1503311Wraz z nadejściem wiosny zrzucamy zimowe czapki z głów i eksponujemy nasze fryzury, których stan często nie do końca jest zadowalający. Włosy są suche, łamliwe, a ich stylizacja to nie lada wyzwanie. Co wtedy? Pogoda jest już iście wiosenna, dlatego najwyższy czas na zmiany w sposobie ich pielęgnacji. Radzimy jak ujarzmić wiosenną fryzurę i spowodować, by imponowała świeżością.

Skomentuj jako pierwszy!

try1503191To co nosimy na głowie i dumnie prezentujemy całemu światu to oczywiście nasze włosy. Im bardziej bujna i lśniąca jest nasza czupryna tym bardziej czujemy się atrakcyjni i wyjątkowi. Jednak prawdziwy skarb znajduje się u podnóża włosów. To oczywiście skóra głowy czyli po angielsku skalp (scalp). W czasach dzikiego zachodu skalp był najcenniejszym trofeum wojennym dla każdego Indianina. Współcześnie jest równie cenny dla każdego człowieka i co ważniejsze nie trzeba się z nim rozstawać po przegranej walce. Tyle o skalpie pół-żartem, a teraz całkiem serio.

Skomentuj jako pierwszy!

kok1503021Zima to dość trudny okres dla naszych włosów. Mróz, wiatr, klimatyzacja i szybkie zmiany temperatur powodują, że są suche i brak im blasku. Jak temu zaradzić? Wypróbuj saunę na włosy. Na czym polega ten zabieg w praktyce i co powoduje?

Skomentuj jako pierwszy!

ind15022610Ciągła zmiana temperatury, wiatr, wilgoć oraz nakrycia głowy sprawiły, że po zimie włosy wymagają szczególnego traktowania! O tym, co zrobić, żeby wiosną cieszyć się wypielęgnowanymi i dobrze wyglądającymi pasmami opowiada Izabela Suszko, stylistka marki INDOLA.

Najnowsze posty na forum