Get secured payment options by login with http://www.paradoxohumano.com/online-slots and playing your favorite blackjack variant.

Szkolenia fryzjerskie

środa, 13 sierpień 2014 10:55

Warsztaty "Burza mózgów"

burzamozgowWarsztaty fryzjerstwa artystycznego dla fryzjerów pełnych pasji i profesjonalizmu. Profesjonalizm określa się też mianem poświecenia dodatkowego czasu wolnego w rozwijaniu dalszej pasji w celu uzyskania doskonałości.

czwartek, 31 lipiec 2014 10:47

Szkolenia w Akademii Stylizacji M.P. Babicz

babiczmZapraszamy na szkolenia do Akademii Stylizacji M. P. Babicz

piątek, 25 lipiec 2014 04:40

Pokaz Look & Learn Color Me, Blond Me!

berendowicz1Już 28 lipca w Akademii Szkoleniowej B&K najbardziej oczekiwana premiera tego lata – Pokaz Look & Learn Color Me, Blond Me!

babiczmTrzymiesięczny staż od A do Z, który umożliwia zdobycie teoretycznych i praktycznych umiejętności w zawodzie fryzjer – stylista.

berendowicz1Program Szkoleń Letnich Create Edition! Obudź kreatywność i weź udział w letniej edycji szkolenia Upięcia i Koki już 7 lipca! 

berendowicz1Tego lata przygotujemy Cię do zawodu fryzjera! Ruszył Program Szkoleń Letnich w Akademii Berendowicz & Kublin! Nie trać czasu i wykorzystaj wakacje na doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji z kursem Long Staż! 

czwartek, 26 czerwiec 2014 04:37

Akademia artego - szkolenia

artegoZapraszamy wszystkich stylistów i fryzjerów zainteresowanych najnowszymi kolekcjami fryzur artego do wzięcia udziału w organizowanych przez nas akademiach cięć i nowoczesnej koloryzacji, które odbywają się kilkakrotnie w ciągu roku w poszczególnych miastach Polski.

berendowicz1Rusza Program Szkoleń Letnich Create Edition w Akademii Berendowicz & Kublin w Katowicach!

środa, 04 czerwiec 2014 07:39

Szkolenia w Akademii Stylizacji M.P. Babicz

babiczmNowe trendy pozwalają nam na wprowadzenie nowatorskich technik strzyżeń oraz stylizacji włosów, które można poznać w trakcie szkoleń. 

tahemaleMamy zaszczyt, już po raz drugi zaprosić Państwa na spotkanie organizowane wspólnie z przedstawicielami marki Tahe z Hiszpanii. Tym razem przygotowaliśmy dla Was inspirujące wydarzenie poświęcone kolekcji Lumiére Fondant stworzonej na potrzeby rozszerzenia gamy barw tej innowacyjnej koloryzacji o nowe odcienie.

Strona 1 z 25

Dodatkowe informacje