Sidebar

Szkolenia fryzjerskie

Skomentuj jako pierwszy!

org1510272

Chcesz zadbać o zdrową skórę głowy i włosy Twoich Klientów? Chcesz zdobyć ich lojalność i zaufanie? Dołącz do elitarnego grona świadomych stylistów! Na spotkaniach Elitarnego Klubu EKO Fryzjera odpowiadamy na najczęstsze pytania, które Klienci kierują do swoich Stylistów, dotyczące problemów z włosami i skórą głowy, składników kosmetyków i ich wpływu na nasze zdrowie i kondycję włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

duc151005
Akademia Fryzjerska Ducastel wybiera się do Was, sprawdź gdzie i kiedy będziemy gościć z najnowszymi szkoleniami.

Skomentuj jako pierwszy!

org1509082

Szkolenia Trychologiczne „WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM” - 28-30.09 - POZNAŃ

Skomentuj jako pierwszy!

wis1507232

Akademia Wierzbicki & Schmidt przedstawia  NOWĄ ROZPISKĘ SZKOLENIOWĄ! Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do zapisów.  Pamiętajcie by nie czekać na ostatnią chwilę.

Skomentuj jako pierwszy!

sub1507101

Zapraszamy już dziś na FRYZJERSKI EXCLUSIVE. Ekskluzywne wnętrza przepięknych hoteli, niesamowite towarzystwo aktywnych, ambitnych, doświadczonych stylistów, przepyszne poczęstunki i trunki a przede wszystkim ogromna dawka praktycznej wiedzy fryzjerskiej, nowinek, top stylizacji. Już możecie zgłaszać swój udział w niesamowitych szkoleniach jakich jeszcze nie robiliśmy w Polsce!

Skomentuj jako pierwszy!

bab1506301

Szkolenie Look&Learn z treningiem praktycznym.

Skomentuj jako pierwszy!

org1506293

Już 19 lipca startuje Trzystopniowe szkolenie trychologiczne dofinansowane z programu "EKO Fundusze".  Kolejny cykl specjalistycznych  szkoleń trychologicznych prowadzonych przez niezależnego eksperta z Akademii wrocławskiej wydziału kosmetologii i fizjoterapii. Przeznaczone dla salonów fryzjerskich, gabinetów  trychologicznych i ośrodków SPA.  Prowadzącym będzie autorytet, mgr Jarosław Rodzeń specjalista w zakresie trychologii, kosmetologii i chemii kosmetycznej oraz wielki pasjonat tej tematyki.

Skomentuj jako pierwszy!

derma1506221

Bezpłatne szkolenia są dostępne dla każdego pracownika salonu pielęgnacji urody, który zechce przystąpić do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Derma Friendly – W trosce o skórę”. W 18 szkoleniach zorganizowanych od czerwca 2013 roku wzięło udział 642 specjalistów z 358 salonów urody mieszczących się w 135 miejscowościach! Najbliższe szkolenie odbędzie się 29 czerwca w Katowicach.

Skomentuj jako pierwszy!

tah1506103
Firma Silog serdecznie zaprasza na szkoleniowy weekend Tahe, 27-28 czerwca 2015 r., w jednym z najmodniejszych  kompleksów hotelowo-wypoczynkowych nad Zalewem Zegrzyńskim   k. Warszawy.

Skomentuj jako pierwszy!

org1504301

Zostań Specjalistą EKO Trychologiem razem z Organics Beauty!

Najnowsze posty na forum