Szkolenia fryzjerskie

wtorek, 22 kwiecień 2014 04:26

Seminarium Maniewski Academy

maniewskiacademy1Maciej Maniewski poprowadzi seminarium szkoleniowe podczas Forum Fryzjerstwa LOOK w Poznaniu. W niedzielę (27 kwietnia) zaprezentuje najlepsze techniki cięcia i koloryzacji oraz światowe inspiracje i trendy w stylizacji włosów.

środa, 09 kwiecień 2014 04:04

Pokaz Look&Learn Zaremba International Academy

zia1Zapraszamy na pokaz Look&Learn w wykonaniu Mistrzyni Świata Joanny Zaremba-Wanczura oraz Instruktorów Zaremba International Academy.

środa, 02 kwiecień 2014 04:17

WARSZTATY REVLON PROFESSIONAL

revlonmZapraszamy na cykl szkoleń warsztatowych z najnowszej kolekcji REVLON PROFESSIONAL – YES, I DO – wiosna/lato 2014.

wtorek, 01 kwiecień 2014 04:47

Szkolenia w Zaremba Innternational Academy

zia1Zapraszamy na najbliższe szkolenia Zaremba International Academy.

organicsbeautyZapisy na szkolenia trychologiczne „WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM” trwają! Organics Beauty Concept serdecznie zachęca do wzięcia udziału!

dermafriendlyW 2014 roku w aż 8 miastach Polski odbędą się kolejne bezpłatne szkolenia dermatologiczne dla pracowników salonów pielęgnacji urody. W tym roku organizatorzy chcą odwiedzić m. in. Warszawę, Białystok, Rzeszów, Olsztyn, Bydgoszcz oraz Częstochowę. Udział w spotkaniach to szansa na podniesienie swoich kwalifikacji oraz włączenie się do ogólnopolskiego Programu „Derma Friendly - W trosce o skórę”, w ramach którego budowana jest mapa salonów przyjaznych osobom z chorobami dermatologicznymi. 

curyloSzkolenie ABC Complete organizowane przez Curyło Salon Academy prowadzone i realizowane przez Sassoon Academy w Londynie.

organicsWejdź na wyższy poziom! Dowiedz się jak zaradzić problemom skóry głowy i włosów w zgodzie z naturą!

tahemalePorady jak się ubrać w stylu paryskim znajdziesz w internecie. A jakie cięcia i kolory inspirowane trendami z Francji zaproponujesz swoim klientkom? Decydując się na udział w szkoleniu ART HAIR PARIS 2014 już niebawem znajdziesz się w czołówce polskich fryzjerów. Zapraszamy na wyjątkowe, zagraniczne szkolenie w Paryżu.

środa, 05 luty 2014 04:36

Look and Learn 9 luty Wrocław

babiczmAkademia Stylizacji M.P. Babicz zaprasza na ostatni z cyklu pokaz kolekcji "Sinner", tym razem we Wrocławiu 9 lutego.

 

Strona 1 z 24

Dodatkowe informacje