Sidebar

Szkolenia fryzjerskie

Skomentuj jako pierwszy!

org1906021

Zapraszamy na warsztaty z wysokiej rangi szkoleniowcem Izabelą Jankowską.

Skomentuj jako pierwszy!

ber160201
Nie czekaj i zgłoś się już teraz na szkolenie ,,Upięcia i koki”.

Skomentuj jako pierwszy!

col1601223
Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na szkolenie organizowane przez KERATIN POLSKA dotyczące produktu COLORPHLEX, którego ambasadorem jest Pan Maciej Wróblewski.

Skomentuj jako pierwszy!

ver160120
W lutym w Warszawie odbędzie się kolejne szkolenie w ramach, zainicjowanej przez Versum, Akademii Zarządzania Salonami Urody. Tym razem spotkanie poprowadzi trener biznesu Marta Fiłoń.

Skomentuj jako pierwszy!

bab1601121

Potrzebujesz zmian? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? A może zawsze marzyłeś/aś by zająć się fryzjerstwem, a nie miałeś/aś możliwości zrealizowania tego planu? Nic straconego! Ruszają nowe projekty z Europejskiego Funduszu Społecznego. W 2016 w ramach EFS będzie również możliwe dofinansowanie szkoleń dla właścicieli i pracowników salonów fryzjerskich.

Skomentuj jako pierwszy!

org1601071

W wyniku zanieczyszczenia środowiska, promieniowania słonecznego oraz używania kosmetyków zawierających wysoce przetworzone, szkodliwe substancje chemiczne, możemy zaobserwować wzrost przypadków wypadania włosów, chorób skóry głowy i uszkodzeń struktury włosa. Dowiedz się jak zaradzić problemom skóry głowy i włosów w zgodzie z naturą! Zapoznaj się lepiej z naszymi produktami oraz EKO zabiegami na skórę głowy i włosy. Zostań Specjalistą EKO Trychologiem razem z Organics Beauty!

Skomentuj jako pierwszy!

org1510272

Chcesz zadbać o zdrową skórę głowy i włosy Twoich Klientów? Chcesz zdobyć ich lojalność i zaufanie? Dołącz do elitarnego grona świadomych stylistów! Na spotkaniach Elitarnego Klubu EKO Fryzjera odpowiadamy na najczęstsze pytania, które Klienci kierują do swoich Stylistów, dotyczące problemów z włosami i skórą głowy, składników kosmetyków i ich wpływu na nasze zdrowie i kondycję włosów.

Skomentuj jako pierwszy!

duc151005
Akademia Fryzjerska Ducastel wybiera się do Was, sprawdź gdzie i kiedy będziemy gościć z najnowszymi szkoleniami.

Skomentuj jako pierwszy!

org1509082

Szkolenia Trychologiczne „WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM” - 28-30.09 - POZNAŃ

Skomentuj jako pierwszy!

wis1507232

Akademia Wierzbicki & Schmidt przedstawia  NOWĄ ROZPISKĘ SZKOLENIOWĄ! Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do zapisów.  Pamiętajcie by nie czekać na ostatnią chwilę.

Najnowsze posty na forum